ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

GOŚĆ SPECJALNY FESTIWALU

1 LIPCA 2018 r. / ok. godz. 19.00 / teren rekreacyjny nad zalewem w Jarocinie

 

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że zaproszenie na Festiwal Muzyki Pozytywnej – T3 przyjął JERZY TRELA – jeden  z najwybitniejszych polskich aktorów. Na naszej scenie pojawi się w niedzielę ok. godz. 19.00. Nie można tego przegapić!

 

WARSZTATY MUZYCZNE

30 CZERWCA 2018 r. / godz. 9.30 - 15.00 / GOKSTIR w Jarocinie

 

W sobotę zaplanowaliśmy warsztaty wokalne dla młodzieży. Zajęcia odbędą się w godzinach 9.30- 15.00 w sali GOKSTIR w Jarocinie. Poprowadzi je KRZYSZTOF BIERNACKI - certyfikowany trener wokalny Speech Level Singing. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, dwuletniego studium Wokalno-Aktorskiego w Krakowie oraz Podyplomowego Studium Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Pan Krzysztof na co dzień pracuje w studio nagrań, zajmuje się przygotowywaniem uczniów do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe tj. Akademia Muzyczna w Katowicach wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, PWST w Krakowie, Akademia Teatralna w Warszawie, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni itp. Współpracował lub współpracuje przy projektach muzycznych oraz produkcjach telewizyjnych m.in.: Festiwal “Top Trendy“, ’’KFPP w Opolu”, "X Factor", “Orchestra Sabor Candela“ (salsa portorykańska), “Eureka” (pop, funky),  “Messenger“ (pop, rock).

Efektem warsztatów będzie przygotowanie utworu, który zostanie wykonany przez warsztatowiczów na scenie razem z gwiazdą sobotniego dnia festiwalu - zespołem Maleo Reggae Rockers.

 

INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM W WARSZTATACH:

 • udział w warsztatach jest bezpłatny,
 • liczba miejsc jest ograniczona,
 • decyduje kolejność zgłoszeń,
 • należy zgłosić swój udział w warsztatach telefonicznie, najpóźniej do 26 czerwca 2018 r. - tel.: (15) 871 31 47,

WARUNKIEM UDZIAŁU W WARSZTATACH JEST:

 • wiek powyżej 14 roku życia,
 • udział w finałowym występie, podczas koncertu zespołu Maleo Reggae Rockers,
 • dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz pisemnej zgody na udział w warsztatach i koncercie finałowym opiekunów prawnych osób niepełnoletnich (do siedziby organizatora, przed rozpoczęciem warsztatów).

ORGANIZATOR WARSZTATÓW ZAPEWNIA:

 • salę do realizacji warsztatów,
 • prowadzącego warsztaty,
 • możliwość prezentacji efektu warsztatu na scenie w towarzystwie festiwalowej gwiazdy wieczoru,
 • posiłek dla uczestników warsztatów w postaci talonów do zrealizowania podczas koncertów festiwalowych.

 

Karta zgłoszeniowa do pobrania

 

PLENEROWA AKCJA PLASTYCZNA „NAMALOWAĆ MUZYKĘ”

Oflagujemy festiwal!

30 czerwca 2018 r./ godz. 16.30 - 18.00/ teren rekreacyjny nad zalewem w Jarocinie

 

W sobotę, w godzinach 16.30 - 18.00, w trakcie koncertów, zaplanowaliśmy plenerową akcję plastyczną. Akcja zostanie przeprowadzona w pobliży sceny plenerowej. Każdy, obdarzony choć odrobiną talentu plastycznego, może wziąć udział w tworzeniu wielkoformatowej flagi, która zawiśnie dumnie na terenie festiwalu. Grupę plastyków poprowadzi artystka PAULINA KARA, absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie, od lat zajmująca się malarstwem, lalkarstwem, ceramiką, rzeźbą współczesną i instalacją artystyczną z elementami scenografii. Od 2006 roku związana z Galeria Białą w Lublinie, czynnie działająca w Młodym Forum Sztuki, od lat wystawiająca swoje prace na znaczących wystawach w kraju i za granicą.

 

 

 

 

WYKŁAD KS. ANDRZEJA DANIEWICZA „TALENT UWIELBIENIA”

1 LIPCA 2018. / godz. 12.00 -12.30 / Kościół Parafialny w Jarocinie

W niedzielę, tuż po Mszy Świętej, ok. godz. 12.00, zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Daniewiczem – księdzem pallotynem, duszpasterzem środowisk twórczych, gitarzystą, pianistą, wokalistą. Ks. Andrzej jest absolwentem Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, jest liderem grupy La Pallotina, która zagości na scenie festiwalowej.

 

 

 

  

SPOTKANIE Z ARKADIO „RÓB TO CO KOCHASZ”

1 LIPCA 2018 r. / 12.30 - 14.00 / Kościół Parafialny w Jarocinie

W niedzielę, po wykładzie Ks. Daniewicza, zapraszamy na spotkanie z ARKADIO. Nasz gość to o raper i freestyle'owiec młodego pokolenia, który od kilku lat regularnie koncertuje i dociera do szerokiej publiczności, zarażając ideą życia z pasją i wykorzystywania swoich talentów. Arkadio zajął się profesjonalnie muzyką w momencie swojego nawrócenia, przez co zyskał popularność i rozpoznawalność na rynku muzyki chrześcijańskiej, jednak twórczość artysty porusza tematy znacznie szersze, dotyczące rozwoju człowieka, kierowania się w życiu pasją i talentami.

 

 

PLENEROWA AKCJA MUZYCZNA „SIĘ GRA”

Zrobimy razem żywą orkiestrę!

1 LIPCA 2018 r. / godz. 15.00 - 19.00 / teren rekreacyjny nad zalewem w Jarocinie

 

W niedzielę proponujemy udział w plenerowej akcji muzycznej. W godzinach 15.00 - 19.00, poza główną sceną,rozpocznie swoje działania wyjątkowy muzyk i animator kultury  - BOGDAN BRACHA, założyciel i lider Orkiestry św. Mikołaja. Twórca takich projektów muzycznych jak: Się Gra – muzyka bałkańska (I nagroda na Festiwalu Muzyki Folkowej Polskiego Radia "Nowa Tradycja" w 1998), Odpust Zupełny – muzyka dawna (Grand Prix Festiwalu Muzyki Folkowej Polskiego Radia "Nowa Tradycja" w 2003). Bogdan Bracha jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Ludowej "Mikołajki Folkowe". Nasz gość festiwalowy przeprowadzi pokaz gry na instrumentach dawnych, rzadko używanych i rozpocznie poszukiwania ludzi muzykujących, żeby razem zrobić festiwalową żywą orkiestrę.

 

 

30 CZERWCA – 1 LIPCA 2018 r. / teren rekreacyjny nad zalewem w Jarocinie

 

PROMOCJA WYDAWNICTW MUZYCZNYCH, ZWIĄZANYCH ZE SCENĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ

Na festiwalu promować się będą wydawnictwa muzyczne, związane ze sceną chrześcijańską. Będziecie mogli zapoznać się z nowościami, nabyć płyty ulubionych wykonawców, odkryć i zabrać ze sobą muzykę nieznanych dotąd artystów.

 

WYSTAWY TWÓRCZOŚCI AMATORSKIEJ I RĘKODZIEŁA

Na terenie festiwalu pokażą swoje prace lokalni artyści, rękodzielnicy, których twórczość nawiązuje do motywów i symboli chrześcijańskich. Możecie być pewni, że aniołów nie zabraknie!

 

SPOTKANIA Z MŁODYMI ARTYSTAMI W SALONIE MUZYCZNYM

Będziecie  mogli nabyć i podpisać płyty, porozmawiać o muzyce i życiu lub po prostu pobyć z artystami w plenerowym salonie muzycznym.

©2019 Festiwal Muzyki Pozytywnej - T3. All Rights Reserved. Designed By Rafał Marchut

Search